Telefon
WhatsApp

Adıyaman Tütünü Çelikhan Tütünü Tekel Tütünü

Tütün Filitresi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

        

Tütün Filitresi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Adıyaman tütünü özelliklerinden dolayı ülkemizde çok fazla tercih edilmektedir. Tütün tüketen bir çok tiryaki bu tütün ile birlikte filtre satın almaktadır. Fakat kullanılan tütün miktarına göre tütün filitre seçimine çok daha fazla dikkat etmek gerekir.

Tütün Filitre Çeşitleri

Adıyaman tütünü satın aldığınız taktirde kullanmak için filtre de almak zorundasınız. Bazı filtre çeşitleri vardır. Bunlar eyma filtre, marla filtre, 2005 filtre, calbor filtre, sitey filtre ve president filtre çeşitleri bulunmaktadır. Genelde tütün sarımları için boş filtre kullanılmaktadır. İlk zamanlar tütün filtreleri yurt dışından kaçak olarak geliyor ve kalitesi çok düşük oluyordu. Son zamanlar da ülkemizde açılan fabrikalar sayesinde çok daha kaliteli filtreler üretilmektedir. Çok daha kaliteli tütün filtreleri kullanmanız için piyasada bulunan en iyi filtreyi ve bilinen bir markayı tercih etmelisiniz.

Tütün Filitre Seçmenin Önemi

Piyasada bulunan en kaliteli filtreleri kullanmanız hem sağlığınız hem de tütün içiminden zevk almanız için çok önemli bir yer tutmaktadır. Adıyaman Tütünü kullanıyor iseniz sizler için en uygun ve en sağlıklı tütün filtresi marla boş filitre, eyma boş filitre, waston boş filitre en kaliteli filitre çeşitleridir. Ayrıca tütünü elde ya da makinede sarark tüketiyorsanız filtre kullnmanız şarttır. Çünkü filitresiz tütün içimi tadından zevk aldırmaz ve sağlık açısından zararlıdır. Tütün filitresi almak istediğiniz zaman toptan alabilirsiniz. Bu size daha uygun fiyatlara gelebilir. Bu sayede hem bütçenize etki etmez hem de sık sık filitre almak zorunda kalmazsınız. Bu filitre çeşitleri arasında makaron filitre de vardır. Bu filitre genel olarak bir çeşit kağıttan olup içine tütün doldurulmaktadır. Tütün kullananlar için en uygun fiyatta olanı seçmenizde fayda vardır.