Dibek Kahvesi

        

Dibek Kahvesi

 

        

Kahve hiç şüphesiz birçoğumuz için en vazgeçilmez içeceklerden biri. Güne dinç adım atmak için veya keyifli sohbetlerde bize birlikte rol alan bu güzel lezzet hayatımızın merkezi haline geldi. Üçüncü dalga kahve akımının yaygınlaştığı bugünlerde daha kaliteli kahveler tatmak önem kazandı. İşte buram buram kahve kokusunu doyabileceğiniz en iyi kahveciler...

1. Coffeetopia

kararlıönü'nde üçüncü dalga kahve akımını temsil eden Coffeetopia en sevilen osmanlı kahvesi biri. 3 katlı şirin bir mekana sahip olan bu yerde kaliteli  osmanlı kahvesi içmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Kahve seçimlerde yardımcı olan güler yüzlü çalışanlarıyla kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

2. Petra Roasting Co.

İçeriye girdiğiniz an adıyaman kervansaray kahvesi çekirdeklerinin kokusu ile sizi etkileyen mekan Gayrettepe'de içeriyor. Büyüleyici atmosferi ile kendinizi bambaşka bir yerde hissedeceğiniz mekan müze havasında olduğundan kahvenizle birlikte bu sanatla alakalı ortamı gezebilirsiniz. Eşi olmayan kahveleri ile birlikte hoş sohbetlere dalacağınız bu mekanı çok seveceksiniz.

3. Noir Pit Coffee Co.

Asmalımescit'te yer alan bu güzel mekan kahvesi kadar dekorasyonu ile de çok ilgi çekiyor. En iyi dünya adıyaman kervansaray kahvesi bulabileceğiniz mekanda size güzel müzikler birlikte rol alıyor. Kahvesini sakin ve rahat bir ortamda içmek isteyenler buraya kesinlikle uğramalı.

4. Kronotrop

Kahveyi sanat haline getiren mekanlardan biri Kronotrop, Cihangir'de kahve sevenlerle buluşuyor. Nefis kahveleriyle kalbinizi çalacak bu yer mükemmel bir deneyim sunacak. Ufak ve samimi ortamı ile güzel saatler geçirmek için ideal.

5. Coffee Sapiens

Karaköy'de yer edinen bu ufak mekanda dibek kahvesi , lezzeti ile farkını hissettiriyor. Farklı çeşitlerdeki kahvesi ile keyifli bir deneyim yaşamaya hazır olun. Kahve kavurma mevzusunda oldukça iddialı ve başarılı olan bu mekanı kesinlikle keşfedin.

6. Coffee Manifesto

Nefis kahveleri ile bağlarımlılık yaratan Coffee Manifesto, Kadıköy'de içeriyor. dibek kahvesi kokusu ile kendinizden geçebileceğiniz bu mekan taptaze kahveleri ile hayranlık uyandırıyor. Yorgunluğunuzu atmak için harika bir mola yeri.

7. Cherrybean Coffees

Galata'da yer edinen bu güzel mekan kahve konusundaki ustalığını mevzuşturuyor. Mis benzer biçimde kahve kokuları ile sizi kendine çeken mekan güleryüzlü çalışanları ve kalitesiyle oldukça başarılı.

http://www.adiyamankervansaraykahvesial.com/Icerik/Dibek-Kahvesi/147

Tüm Hakları Saklıdır. ÇELİKHAN TÜTÜNCÜLER DERNEĞİ
.