Bingölde tütün satan yerler

        

Bingölde tütün satan yerler

 

Bingölde tütün satan yerler ve adıyaman tütünü satışı yapan yerler nerededir. bingölde sarma tütün, adıyaman tütünü, çelikhan tütünü satışı yapan dükkanlar.

Bingöl’de bir evin bodrum katında yapılan aramada, 50 bin TL değerinde kaçak sigara ile 90 bin TL değerinde işlenmiş tütün diğer ismi ile de adıyaman tütünü ele geçirildi.

Bingöl’de 140 bin TL değerinde kaçak sigara ve kıyılmış tütün olan adıyaman tütünü ele geçirildi
Bingöl İl Jandarma ekipleri tarafından bir evin bodrum katında meydana getirilen aramada, piyasa kıymeti 50 bin TL olan 10 bin 290 paket kaçak sigara ile 90 bin TL değerinde bin 800 kilo işlenmiş tütün ele geçirildiği açıklandı.

Konu hakkında Bingöl Valiliğinden meydana getirilen açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı tarafınca yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde, bir evde yüklü oranda kaçak sigara bulunduğu bilgisine ulaşıldığı belirtilerek, “Bingöl merkez Kültür Mahallesi sınırları içerisi Bingöl-Genç yeni çevre yolu üzerinde bulunan müstakil bir ev ve eklentilerinde adli makamlardan alınan arama kararına istinaden meydana getirilen arama neticesinde, evin bodrum katında gizli saklı bir bölmede siyah poşetler içinde piyasa değeri ortalama 50 bin TL olan çeşitli markalarda toplam 10 bin 290 paket gümrük kaçağı sigara ile evin bodrum katında poşetler içinde ve kurumaya bırakılmış vaziyette piyasa kıymeti yaklaşık olarak 90 bin TL olan bin 800 kilo işlenmemiş yaprak tütün ele geçirilmiştir.” denildi.

Açıklamada, olayla ilgili olarak iki şahıs hakkında adli işlem yapılddığı ifade edildi.

http://www.adiyamantutunevi.com/bingolde-adiyaman-tutunu-satan-yerler/

Tüm Hakları Saklıdır. ÇELİKHAN TÜTÜNCÜLER DERNEĞİ
.